Uwaga !!!! Badania lekarskie odbędą się nie 2 lutego, a 1 lutego 2016 w PONIEDZIAŁEK na ul. Kisielewskiego 2 w Sosnowcu.

W dniu Twoich urodzin składamy życzenia samych sukcesów w sporcie, w nauce i w życiu osobistym oraz spełnienia wszystkich marzeń.

16 urodziny Kacpra Chamary !!!

• autor: mad_mum, 2015-11-06 12:41

Kadra na mecz z Gwarkiem Zabrze

• autor: mad_mum, 2015-11-06 12:24

Poniżej znajduje się kadra na jutrzejszy mecz z Gwarkiem Zabrze ,zbiórka o 10:00 w budynku przy sztucznej murawie !!!

• autor: mad_mum, 2015-10-25 09:32

W ostatnią sobotę rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie na wyjeździe z drużyną GKS Katowice. W pierwszej połowie nie mieliśmy zbyt wiele okazji do zdobycia gola i pierwszą połowę zakończyliśmy wynikiem 0:1 dla Zagłębia po strzale Krzyśka Czerwika "Jaszczura". Druga połowa była bardziej widowiskowa, a to między innymi za sprawą Kacpra Szmytkowskiego , który w 8 minut zdobył hattricka i przesądził wynik meczu. Drużyna gospodarzy jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobyła po rzucie karnym.

Kadra na mecz z Rakowem Częstochowa

• autor: mad_mum, 2015-10-16 18:41

Poniżej znajduje się kadra na jutrzejszy mecz z Rakowem Częstochowa ,zbiórka o 10:20 w budynku przy sztucznej murawie !!!

18. Kumor Konrad

Przegrana z MSPN Górnik Zabrze

• autor: mad_mum, 2015-10-11 16:40

W ostatniej, 10-tej kolejce rozgrywaliśmy mecz na wyjeździe z drużyną MSPN Górnik Zabrze, pomimo, że drużyna przeciwna zajmuje 7 miejsce w tabeli w tym spotkaniu okazała się lepsza, a nasza drużyna wróciła bez punktu. Wynik meczu 1 : 0.

Kadra na mecz z MSPN Górnik Zabrze

• autor: mad_mum, 2015-10-09 11:41

Poniżej znajduje się kadra na jutrzejszy mecz z Piastem Gliwice ,zbiórka o 7:50 !!! w budynku przy sztucznej murawie, o 8:00 odprawa przedmeczowa w restauracji.

• autor: mad_mum, 2015-10-03 17:59

W dniu dzisiejszym podejmowaliśmy dotychczasowego lidera tabeli drużynę Piast Gliwice. W pierwszej połowie drużyny nie miały praktycznie żadnych okazji na zdobycie bramki, a połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla naszej drużyny, zdobytym po rzucie karnym. Worek z bramkami otworzył się w drugiej połowie i na boisku zrobiło się na prawdę gorąco ( być może miała na to wpływ również pogoda :) ). Już w kilka minut po gwizdku sędziego prowadziliśmy 3:0. Jednak Piast Gliwice zmobilizował siły i już po chwili było 3:2. Walka do ostatniego gwizdka była bardzo zacięta i finalnie odnieśliśmy zwycięstwo i spotkanie zakończyło się wynikiem 5:3.